Biz Kimiz?

Viuuu.com tek tıkla işletmeleri ve insanları ortak bir paydada buluşturduğu geniş kapsamlı bir reklam sitesidir. Yabancısı olduğunuz bir bölgede veya bulunduğunuz konumda karar vermekte zorlandığınız işletmeleri toplu olarak size sunar. Filtreleme özelliği sayesinde çevrenizde ki size en yakın işletmelere ulaşabilirsiniz. Görsel ve yazı olarak da tam detay sağlanmaktadır. İstediğiniz hizmeti seçip kişi veya kişilerle iletişime geçebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Vizyon ve Misyonumuz

Viuu.com olarak günümüz teknolojik gelişmelerin ışığında çağdaş, uyumlu bir organizasyonla en hızlı, güvenilir, sürdürülebilir
bir hizmet anlayışı ile hareket etmek ve en önemlisi ise sizlerin memnuniyetini ve beğenisiyle büyüyerek kalite anlamında sesimizi daha gür çıkarmak istiyoruz.
Böylece;

 

1) İşletmelerin ve müşterilerin daha hızlı ve verimli bir şekilde hareket edebilmesi
2) Konumunuza en yakın işletmelerin filtrelenmesi
3) İşletmelerin ve müşterileri arasında bir köprü niteliği taşıyarak iletişimlerini doğru bilgi yayarak kuvvetlendireceğiz

Bizi takip et

Kuruluş Hikayemiz

Uzun yıllardır üzerinde düşünmüş olduğumuz projenin temel hikayesi reklam fiyatlarının çok yüksek maliyette olması ve yerine ulaşamamasından kaynaklı bizi fikir fırtınasına sürükledi. İşletme sahipleri ve kullanıcılar ile görüşmeler yaptık, reklam konusu hakkında neler düşündüklerini ve uygun fiyata ne kadar yüksek reklam alabileceklerini açıkladık. Google’da aratmada zorlanmadan bulabilecekleri işletmeleri değerli kullanıcılarımız için tüm işletmeleri bir araya getirdik.

Site İşleyişi Hakkında

Viuuu.com sitemiz reklam ve kullanıcılar üzerine kurulmuştur. Reklam olarak kendi işletmenizi yayımlayarak aylık ve yıllık olarak cüzi bir ücret ile tanıtımını yapabilirsiniz. Süresi biteceği güne kadar devam etmektedir. Bizlerde kullanıcıların rahat erişebilmesi için ve daha fazla kitleye ulaşabilmek için Google partnerler ile görsel ve videolu reklamlarınızı yükseltiyoruz.
Yönetim olarak sitede reklama çok önem veriyoruz. Reklam detaylarını +Hesap Oluştur > +İşletme Ekleme kısmından yapabilirsiniz.

0

Years in

Business

0
Specialists
0 k
Cars sold
0
Localizations

Sıkça Sorular Sorular

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

Viuuu.com tek tıkla işletmeleri ve insanları ortak bir paydada buluşturduğu geniş kapsamlı bir reklam sitesidir.

Copyright © 2022. Tüm hakları saklıdır!